Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Вебінар «Дивись та навчайся разом з Академією Хана!»

лого Khan Academy25 травня 2011 в ефір вийшов другий випуск EDUkIT TV. Онлайн-семінар був присвячений віртуальної Академії Хана, що надає навчання дистанційним чином по всьому світу на безкоштовній основі.

Академія Хана - це новаторський підхід у галузі створення і доставки освітнього контенту, який затребуваний людьми різного віку, рівня підготовки та географії проживання. З 2006 року безкоштовні навчальні відеоролики Академії були переглянуті більше 45 мільйонів разів, а всього в програмі підготовки понад 2000 - від основ арифметики до університетського курсу вищої математики.

У вебінарі участь взяв Білал Мушарраф (США), координатор переказів відео-матеріалів Академії з англійської на інші мови світу.

Більшу частину часу спілкування з аудиторією EDUkIT TV Білал приділив відповідям на запитання, котрі надходили з різних куточків України та з-за кордону від адміністраторів освіти, педагогів, розробників освітніх проектів, школярів, студентів та всіх зацікавлених.

Ви можете переглянути запис вебінару «Дивись та навчайся разом з Академією Хана!» на нашому сайті!

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Частина перша

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Частина друга

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player. Частина третя

Познайомитися ближче з Академією та її навчальними роботами можна на офіційному сайті www.khanacademy.org та в розділі «Додаткові можливості» сайту проекту EDUkIT. Також можна переглянути навчальні ролики з алгебри, геометрії і тригонометрії російською та українською мовами.

Враження та пропозиції (в тому разі, за темами майбутніх випусків EDUkIT TV) ви можете направляти організаторам вебінару на електронну пошту support@edu.kh.ua або телефоном (057) 78-01-911.

До зустрічі в найближчому майбутньому!

Кiлькiсть переглядiв: 0