Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Як видалити кеш в браузері?

Що таке кеш і навіщо його видаляти?

Коли ви переглядаєте веб-сторінки за допомогою браузера, він автоматично зберігає їх на вашому комп'ютері, щоб зменшити час на повторне завантаження сторінок, які ви вже відвідували. Ці тимчасові файли називають кешем браузера (від англ. Cache).

Час від часу ці файли потрібно видаляти, щоб звільняти жорсткий диск від завантаженості непотрібними файлами. До того ж, видаляючи кеш-пам`ять, ви рідше будете зустрічатися із помилками у відображенні сайтів. Коли, наприклад, змінюється дизайн сайту або коли ви самі редагуєте зміст на сайті власного навчального закладу, ви ще протягом довгого часу можете бачити застарілу його версію або навіть зламану, бо браузер намагатиметься відобразити сайт частково із кешованих файлів. Іноді трапляється так, що сайт взагалі не відкривається і ви бачите пусту сторінку із помилкою. Причиною цьому також можуть бути файли із кеша. Але ж сайт насправді працює і для всіх інших користувачів він виглядає правильно.

Тож коли ви зустрічаєте помилку у відображенні сайту свого навчального закладу, ми рекомендуємо вам спочатку видалити кеш вашого браузера, потім завантажити сайт ще раз. Якщо помилка зникла, то проблема була на вашому компьютері. Якщо ж ні, тоді звертайтесь за консультацією та додатковими роз’ясненнями до нашої служби підтримки.

Як видалити кеш у Internet Explorer?

1. Знайдіть у верхній панелі меню «Сервіс» і оберіть в ньому пункт «Властивості оглядача».

видалити кеш-пам`ять в браузері

2. Далі знайдіть пункт «Історія перегляду» і натисніть на кнопку «Видалити».

видалити кеш-пам`ять в браузері

3. Залиште галочку лише біля пункту «Тимчасові файли Інтернету», інші галочки деактивуйте та натисніть на кнопку «Видалити». Якщо кешу накопичилося занадто багато, його видалення може зайняти кілька хвилин – це нормально. Коли всі файли будуть видалені, натисніть кнопку «ОК».

Як видалити кеш-пам`ять у Mozilla Firefox?

1. Знайдіть у верхній панелі браузера меню «Інструменти», потім натисніть «Стерти недавню історію».

видалити кеш-пам`ять в браузері

2. Натиснувши на галочку біля напису «Подробиці», ви побачите список елементів історії, які можна видалити. Оберіть проміжок часу, дані якого ви хочете видалити. Рекомендуємо обирати варіант «Все». Залиште активною лише галочку біля пункту «Кеш» та натисніть на кнопку «Очистити зараз».

видалити кеш-пам`ять в браузері

Як видалити кеш у Google Chrome?

1. Знайдіть вгорі справа значок гайкового ключа або вказану справа кнопкувидалити кеш-пам`ять в браузері, натисніть і оберіть пункт "Налаштування".

видалити кеш-пам`ять в браузері

2. Унизу сторінки натисніть «Показати додаткові налаштування».

3. Знайдіть абзац «Персональні дані» і натисніть «Очистити історію».

видалити кеш-пам`ять в браузері

4. Далі оберіть проміжок часу (рекомендуємо обирати «за увесь час»), залиште активною лише позначку напроти пункту «Очистити кеш» і натисніть «Очистити історію».

видалити кеш-пам`ять в браузері

Комбінація клавіш для видалення кешу в усіх браузерах:

Для усіх браузерів діє комбінація клавіш, що значно прискорює видалення кешу. Натисніть послідовно три клавіші «Ctrl» + «Shift» + «Del», і ви одразу опинитесь на останньому кроці описаних вище процедур. Далі ви просто обираєте період, залишаєте лише галочку навпроти кешу та натискаєте «Видалити».

Кiлькiсть переглядiв: 0