Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Приводь друзів до EDUkIT

Акція завершилась.

Приводь друзів до EDUkITПорадьте колегам зручну платформу для створення сайтів та отримайте подарунок!

Шановні користувачі EDUkIT, ніхто краще за вас не розповість, чим корисний сайт EDUkIT та які переваги має наша платформа. Завдяки вашим схвальним відгукам і зверненням ми розуміємо, наскільки ефективна і доцільна наша робота.

Ми вдячні вам за активну позицію і допомогу у вдосконаленні сервісу. Тому ми підготували для вас і ваших знайомих приємні подарунки.

Єдине, що необхідно зробити, це порекомендувати своєму колезі створити сайт на платформі EDUkIT і нагадати йому, що разом із заявкою на сайт він обов’язково має надати ваше ім’я та контактний телефон.

  • Логотип компании АнгеляткоЯкщо за вашою рекомендацією звернеться одна людина, кожен із вас отримає дизайнерську цукрову квітку від нашого солодкого партнера, мережі магазинів подарунків «Ангелятко».


  • Логотип «hi-Tech у школі»За 15 і більше звернень від вашого імені EDUkIT подарує вам піврічну передплату на профільне видання "hi-Tech у школі".

  • Той же, чиї поради приведуть 50 і більше заявників, безкоштовно відвідає міжнародну освітню конференцію, що проходитиме на Південному узбережжі Криму під час «оксамитового сезону» 2013 р.

Команда EDUkIT бажає вам успіхів!

Кiлькiсть переглядiв: 0