Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Досягнення School Champion

Медаль School Champion (Сучасні заклади освіти-2014)Диплом School Champion (Сучасні заклади освіти-2014) Диплом School Champion (Сучасні заклади освіти-2014)18-20 березня 2014 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014».

В номінації "Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти" School Champion удостоївся звання лауреату конкурсу I ступеня та був нагороджений дипломами та золотою медаллю.

Подяка благодійність15 січня 2014 року відкрилася фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива», яка включила у себе 40 кращих фоторобіт, що надійшли на IV Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» організований Українським форумом благодійників. Під час відкриття фотовиставки організатори провели церемонію нагородження переможців фотоконкурсу та відзначили авторів кращих робіт.

School Champion виступив інтернет-партнером конкурсу та отримав подяку від Українського форуму благодійників.

Certificate Khan Academy
15 жовтня 2013 року всі члени команди Khan Academy Russian та Khan Academy Ukrainian були відзначені дипломами з подякою за відданість і сумлінну працю над проектом.

Сертифікат конференція
26-30 вересня 2013 року
керівники проекту EDUkIT взяли участь у науково-практичній конференції «Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави», що проходила в смт. Гаспра.

Диплом Арсенал ідей
24 травня 2013 року
в Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття Інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Освітня платформа Україні EDUkIT пишається тим, що стала інтернет-партнером АРСЕНАЛУ ІДЕЙ та розробила для проекту офіційній сайт www.arsenal-idei.artarsenal.gov.ua.

Подяка EDUkIT від Intel 28 лютого 2013 року під час IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013» проект EDUkIT отримав подяку від Intel за стале партнерство в галузі розвитку інноваційного освітнього простору в Україні.

Диплом EDUkIT (Сучасні заклади освіти-2013)Медаль EDUkIT Сучасні заклади освіти 201328.02-02.03.2013 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013».

Награда EDUkIT (Сучасні заклади освіти-2013)
EDUkIT удостоївся звання Лауреат конкурсу I ступеня та був нагороджений дипломом та золотою медаллю. Креативне оформлення стенду проекту та професійну роботу стендистів організатори заходу відмітили окремою нагородою.

Подяка від Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів21 лютого 2013 року під час V Міжнародної конференції «Благодійність: підзвітно, прозоро, публічно» відбулося оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів благодійних фондів і організацій «Прозора благодійність».

EDUkIT виступив основним партнером конкурсу та отримав подяку від Українського форуму благодійників.

Intel Teach сертифікат Елькін4 лютого 2013 року в Харкові стартував тижневий регіональний семінар для тренерів з всесвітньої благодійної програми професійного розвитку вчителів «Intel Навчання для майбутнього» (Intel Teach).

Семінар відбувся за інформаційно-технічної підтримки проекту EDUkIT. Керівник проекту Елькін О.Б. вів блог навчання і по завершенню 44 годинного оновленого очного курсу отримав сертифікат відмінності.

Подяка Елькіну О.Б.
В грудні 2012 року
в Харкові відбулося нагородження переможців конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу «Шкільний інформаційний світ-2012».

За високопрофесійну та компетентну роботу у складі комісії конкурсу, керівник проекту EDUkIT Елькін Олександр Борисович був нагороджений подякою від Департаменту освіти Харківської міської ради.

EDUkIT та фотовиставка Благодійність крізь призму об'єктива
В грудні 2012 року
в Києві відкрилася виставка «Благодійність крізь призму об'єктива». EDUkIT виступив Інтернет-партнером ІІІ Всеукраїнського фотоконкурсу та виставки.

Ми зробили для цього заходу сайт www.photo.blagodiynist.info і раді, що знайшли можливість не тільки виконати свою частину роботи, але і вивчити фотографії, подані на конкурс.

Сертифікат учасника конференції Intel28-30 листопада 2012 року в Москві пройшла 5-а міжнародна конференція Intel «Чому та як вчитися та вчити в XXI столітті».

Учасники провели майстерскі заняття, тренінги, презентації інноваційних освітніх проектів у сфері IT. Колеги познайомилися та освоїли затребувані підходи та інструменти для своєї професійної діяльності, навчилися новим формам роботи. На панельних дискусіях провідних фахівців у галузі освіти та IT індустрії виступили автори інноваційних проектів.
Команда проекту EDUkIT вже другий рік бере активну участь у роботі конференції.

Медаль Інноватика 2012Диплом Інноватика 201216-18 жовтня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проводилась Четверта Національна виставка-конкурс «Інноватика в сучасній освіті».

EDUkIT удостоївся звання Лауреат конкурсу I ступеня і був нагороджений дипломом та золотою медаллю.

Подяка Spark!LabГрамота SparklabУ вересні 2012 року в рамках комплексної Інноваційної програми розвитку для дітей та молоді Мистецький Арсенал презентував унікальний освітній проект – мистецько-наукову лабораторію для справжніх винахідників!
Вона носить назву SPARK!LAB, що складається із двох англійських слів - SPARK (іскра, спалах) і LAB (лабораторія).
Проект EDUkIT виступив в якості інформаційного партнера ініціативи, а також безкоштовно розробив для інтерактивного музею науки сайт www.sparklab.artarsenal.gov.ua.

Грамота Пащенко M. В.Грамота Элькин А.Б.25-29 вересня 2012 р. керівники проекту EDUkIT взяли участь у міжнародній конференції, присвяченій роботі з обдарованими дітьми. На запрошення департаменту освітніх програм Intel-Україна, EDUkIT розповів про свої можливості в рамках секційного доповіді та майстер-класу «Використання ресурсів для роботи онлайн-спільнот». Так з ідеями платформи познайомилися учасники з усіх регіонів України, а також доповідачі з Росії, Казахстану та Німеччини.

Сертифікат Рижкової Д.О.Сертифікат Федорчук А.О.26-27 червня 2012 р. у приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Тімірязєва пройшов тренінг з розробки веб-сайтів для бібліотек у Вінниці.
Команда проекту EDUkIT отримала сертифікати про підвищення професійної кваліфікації тренера.

Золота медаль EDUkIT на виставці Сучасні заклади освіти - 2012Диплом EDUkIT на виставці Сучасні заклади освіти - 20121-3 березня 2012 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла Третя Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2012».

EDUkIT удостоївся звання Лауреат конкурсу I ступеня та був нагороджений дипломом та золотою медаллю.

EDUkIT був нагороджений дипломом за кращий виставковий стенд
Креативне оформлення стенду проекту та професійну роботу стендистів організатори заходу відмітили окремим дипломом.

Диплом Intel В лютому 2012 року дирекція освітніх програм корпорації Intel в Україні в рамках проведення виставки «Сучасна освіта в Україні - 2012» за підтримки Асоціації підприємств інформаційних технологій України оголосила конкурс для того, щоб відзначити досягнення та ініціативи, які найбільше сприяли розвитку ІКТ в освіті, і досвід яких може стати прикладом та зразком для впровадження в Україні та поза її межами.

Інформаційно-освітня платформа EDUkIT була визнана переможцем конкурсу в номінації «Інновації в навчальних закладах, які сприяють формуванню інформаційного суспільства в Україні».

Конкурс українських блогів BUBA 2011
У листопаді 2011 року
стартував конкурс українських блогів BUBA 2011.
Мета конкурсу Best Ukrainian Blog Awards - популяризувати найкращі українські блоги та їх авторів.

Наш блог, присвячений темі освіти, який веде команда партнерського проекту «Study Planner», завоював за результатами голосування користувачів 2-ге місце в номінації «Відкриття року».

У жовтні 2011 року в Харкові стартував ІІ (міський) етап конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу «Шкільний інформаційний світ-2011».Подяка Шалаєву В.В. /Files/images/Диплом Элькин.jpg

За високопрофесійну та компетентну роботу у складі комісії конкурсу, експерти проекту EDUkIT Елькін Олександр Борисович та Шалаєв Вадим Віталійович були нагороджені подяками від Департаменту освіти Харківської міської ради.

Диплом EDUkIT за перемогу в конкурсі «Інноватика в сучасній освіті»Золота медаль EDUkIT за перемогу в конкурсі «Інноватика в сучасній освіті»18-20 жовтня 2011 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проводилась Третя Національна виставка-конкурс «Інноватика в сучасній освіті».

EDUkIT удостоївся звання Лауреат конкурсу I ступеня і був нагороджений дипломом та золотою медаллю.

Диплом участника у виставці
18-20 березня 2011 року
в Рік освіти та інформаційного суспільства в виставковому комплексі Морського вокзалу (м. Одеса, вул. Приморська, 6) відбулася Друга міжнародна виставка-презентація «Освіта та розвиток».

EDUkIT був нагороджений дипломом учасника виставки «Освіта та розвиток».


Диплом EDUkIT за перемогу в конкурсі «Інноватика в освіті Україні»Срібна медаль EDUkIT за перемогу в конкурсі «Інноватика в освіті Україні»27-29 жовтня 2010 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проводилась виставка-конкурс «Інноватика в освіті України».

EDUkIT удостоївся звання Лауреат конкурсу II ступеня і був нагороджений дипломом та срібною медаллю.


Перше місце в номінації «Інформаційні системи»
22 квітня 2010 року,
до Міжнародного дня інтелектуальної власності, в Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбувся «круглий стіл» «Інтелект нації - основа інноваційного розвитку України».

Проект EDUkIT зайняв перше місце в номінації «Інформаційні системи».

Кiлькiсть переглядiв: 0