Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Відгуки про School Champion

EDUkIT стал новым витком для образовательной системы харьковских школ, так как предоставил для пользования бесплатный перспективный проект. И хотя в сознании пользователей пока еще не полностью сложилось понимание важности этого явления, трудно переоценить роль сайта школы в повседневной жизни всех, кто с нею связан. Разработчики предоставляют пользователям самое важное – помощь и консультации по всем важным вопросам в кратчайшие сроки.

Доступ к школьному сайту, который стабильно обновляется и предоставляет самую важную информацию, оснащен средствами обратной связи – форумом, чатом, гостевой книгой – незаменим для занятых родителей, желающих постоянно участвовать в жизни школы и следить за последней информацией, учителей, обменивающихся опытом и наработками, классных руководителей, общающихся с родителями напрямую, администрации, представляющей руководство школы.

Да, иногда возникают ошибки, которые выдает система управления, или ошибки по вине ответственных за школьные сайты, но они устраняются в кратчайшие сроки, что является хорошим залогом плодотворной работы и перспективного будущего проекта.

Система управления сайтом постоянно совершенствуется, и то, что коллектив компании интересуется мнением пользователей, учитывает их пожелания, замечания, непрерывно сотрудничает с учебными учреждениями, прислушиваясь к их индивидуальным потребностям в сфере использования сайта, помогает активно продвигаться согласно программе информатизации.

Ответственная за сайт Харьковской школы №93 Шишова И. Г., учитель русского языка и мировой литературы, www.school93.edu.kh.ua

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «EDUkIT»!

Я, Лісняк Людмила Анатоліївна, вчитель початкових класів колегіуму № 11 м. Новомосковська Дніпропетровської області, хочу висловити Вам свою подяку за співпрацю та можливість мати персональний безкоштовний сайт завдяки Вашому такому потрібному для освітян соціальному проекту «EDUkIT».

Коли відправила Вам лист із запитаннями щодо створення сайту, то, чесно кажучи, і не сподівалась на Вашу реакцію. Бо неодноразово зверталась до інших компаній, які рекламували свої послуги по створенню сайтів, але ніхто ніколи не відповідав, всі мої спроби були марними. Яким же було моє здивування, коли через годину я отримала Ваш лист із детальними відповідями на усі мої питання! Ще більше мене вразило те, що Ви у телефонному режимі надали мені безкоштовні багаточисельні консультації щодо роботи із діючим вже наступного дня персональним вчительським сайтом.

Дуже несподівано те, що Ви дійсно безкоштовно пропонуєте свою підтримку користувачам, надаєте професійні консультації на усі-усі питання, які виникали у мене при роботі із сайтом. А труднощі були майже на кожному кроці, бо я нещодавно (із травня цього року) почала вчитись працювати на комп’ютері, та завдяки Вашому менеджеру Дарії Рижковій я швидко зрозуміла, наскільки зручний і простий у користуванні Ваш багатофункціональний конструктор сайтів.

Дякую Вашому менеджеру Дарії Рижковій за професіоналізм, знання своєї справи, за детальні консультації з усіх моїх питань, за доброзичливість та увагу до таких недосвідчених користувачів як я. Дуже вдячна Вашій компанії, що Ви створили такий соціальний проект по розробці сайтів для освітніх установ та вчителів – такий необхідний у роботі сучасного педагога! Щиро бажаю Вашій команді процвітання, успіхів у роботі, творчого натхнення у створенні нових проектів, перемог у конкурсах! Ви робите дуже благородну справу!

З повагою і подякою, Лісняк Людмила Анатоліївна, вчитель початкових класів колегіуму № 11 м. Новомосковська, www.ludmila-shkola.edukit.dp.ua

Шкільний сайт наданий «EDUkIT» має зручний конструктор – це нові технології, які не потребують додаткових навичок при роботі з створенням сайту, а це означає, що навіть простий користувач ПК може працювати з ним.

«EDUkIT» – масштабний проект, який виявився затребуваним і інноваційним для нашої школи. Можливості сайту постійно удосконалюються. За допомогою сайту кожен бажаючий учень може підвищити свій рівень знань, отримати оцінку, попрактикуватися , попрацювати з тестовим завданням (розташованим на сторінці сайту власноруч педагогом ) у своєму темпі, а вчитель залишатися наставником. Сайт має інструменти спілкування для дистанційного навчання електронна пошта, форум,чат, зворотній зв'язок.

Важливість даного проекту для нашої школи важко переоцінити, учні могли працювати з навчальними матеріалами, дізнаватися про історію школи, її плани на майбутнє, а батьки про життя та навчання своїх дітей. «Інноваційний, альтернативний підхід в освіті, використання Інтернет-технологій, можливість зворотного зв'язку - все це робить «EDUkIT» важливим елементом в системі освіти покоління майбутнього».

Буду радий і далі співпрацювати з «EDUkIT»

Заступник директора з виховної роботи Харківської школи №78 Нечеса С.М., www.school78.edu.kh.ua

Проект EDUkIT – оригинальное воплощение простой и понятной идеи – предоставить всем школам возможность создать собственные сайты и, тем самым, сформировать сеть взаимодействия образовательных учреждений Украины. Этими сайтами свободно и без ограничений могут пользоваться учителя, учащиеся, родители, выпускники, все кто интересуется жизнью школы.

Простая для пользователя система позволяет публиковать информационные и учебные материалы, расширять рамки учебного и внеучебного взаимодействия между школой, учениками и их родителями.

Команда проекта EDUkIT всегда готова прийти на помощь в случае возникновения вопросов, легко доступна и коммуникабельна. Мне неоднократно приходилось обращаться для прояснения возникавших по ходу работы проблем, и я всегда получал очень толковую и полезную консультацию. Очень важно также и то, что в наше «рыночное время», когда за каждую услугу приходится платить, проект EDUkIT предоставляет возможность создания сайтов и управления ими совершенно бесплатно.

Я очень благодарен команде проекта не только за возможность участвовать в нем, представлять свои учебные материалы, но и за приятное и содержательное общение, которое многому меня учит как активного пользователя интернета и создателя собственных информационных ресурсов.

Желаю команде проекта и дальше развиваться, обогащать нас новыми идеями и возможностями – ведь все это работает для совершенствования образования в нашей стране, и, значит, для ее благополучия и для будущего!

Соломадин Игорь Меркурьевич, учитель гимназии «ОЧАГ», г. Харьков, http://blog.studyplanner.org/author/igor-solomadin

Иметь школе собственную страничку в мировой сети не только престижно, но и удобно. Сайт связывает в единую цепь выпускников, учеников, родителей и учителей школы, сближая всех общими интересами. Про то, как создать свой сайт бесплатно и самому в Интернете есть множество сайтов, форумов и блогов. Часть из них содержит массу теоретической информации об HTML, CSS, скриптовых языках и т.д., написанную профессионалами. Другая часть делается людьми, которые про создание своего сайта лишь слышали или видели, в лучшем случае читали.

Есть три категории школьных «граждан» на чью долю и выпадает решение проблемы создания школьного сайта: директор, учитель информатики, ученик «разбирающийся» в Интернете. Для них Проект EDUkIT – «спасательный круг».

Благодаря постоянной БЕСПЛАТНОЙ технической и консультативной поддержке сайты школ нашего города стремительно развиваются. На платформе EDUkIT работать удобно и легко. Эти сайты могут свободно наполнять учителя, ученики имеющие элементарные навыки работы с компьютером. Сайты школ свободно можно находить в поисковых системах, а это ОЧЕНЬ важно для читателей Интернет. Сайты школ не блокируются, если на них долго не работают, что особенно актуально во время летних каникул.

Этот проект позволяет создать информационную сеть, возможность организовать дистанционную учебу для учеников и учителей. Одновременно решается проблема обеспечения полной оперативной информацией о деятельности общеобразовательных учебных заведений, что дает возможность осуществлять образовательный менеджмент городскому управлению образования на более высоком уровне, обеспечивать соответствующий уровень контроля за деятельностью учебных заведений.

Мы благодарны команде Проекта EDUkIT за своевременную помощь в создании школьных сайтов города, отзывчивость, доброжелательность.

Кривощокова Мария Ивановна, методист с ИКТ управления образования города Марганца Днепропетровской области, www.marganets-osvita.edukit.dp.ua

ОКЗО "Дніпропетровська загальноосвітня санаторна школа - інтернат №5 І - ІІІ ступенів" для дітей, хворих на цукровий діабет, з травня 2011 року співпрацює з системою «EDUkIT». Колектив нашої школи дуже вдячний за проект «EDUkIT» – він відкрив для нас великі можливості та нові перспективи розвитку у напрямку використання можливостей інформаційного порталу.

Проектна група «EDUkIT» (м. Харків), дуже швидко створила сайт для нашої школи-інтернату і надала можливість користуватись ним вільно та без обмежень. Цей сайт, доменне ім‘я, необмежений простір для файлів і трафік нам надається безкоштовно. Також нам надають високо кваліфікаційну допомогу у питаннях, які виникають при роботі з сайтом.

Проект «EDUkIT» допомагає батькам здобути повну інформацію про навчальний заклад, в якому буде навчатися дитина, а також підтримувати інформаційне використовування сайту школярами, вчителями, адміністрацією та взагалі користувачами.

Співробітники проектної групи «EDUkIT» зарекомендували себе, як люди дуже ввічливі та уважні. Вони мають високий професійний статус та оперативно надають повну інформацію, щодо питань, які виникають у роботі стосовно використання проекту.

Ми вважаємо проект дуже важливим для молодого суспільства України. Щиро бажаємо нових творчих ідей та успіху в здобутті інформаційних досягнень.

Відповідальна за шкільний сайт Мазіна Т.В, www.internat5-diabet.edukit.dp.ua

Луганська громадська організація «Східноукраїнський центр громадських ініціатив» висловлює свою найщирішу вдячність за надану допомогу в реалізації проекту «Інтернет – вікно залучення ресурсів для школи» (серпень – грудень 2011 р.). Завдяки участі проекту EDUkIT та Вашому особистому сприянню нам вдалося впровадити на гідному рівні заході проекту.

Участь представника проекту Олени Розсказової у методичному семінарі-нараді «Переваги використання навчальними закладами та громадськими організаціями можливостей Інтернет у своїй діяльності» (27.10.2011) сприяла розширенню інтернет-представництв луганських шкіл та дитячих громадських організацій.

У роботі журі та надані призи для нагородження переможців інтернет-конкурсу «Краща розробка розділу для шкільного благодійника» допомогли представникам загальноосвітніх шкіл області високо оцінили організацію та проведення урочистого заходу з повідомлення результатів Конкурсу. Присутні на заході завучі, вчителя інформатики та школярі змогли проаналізувати новостворені розділи на своїх сайтах, обмінятися досвідом у функціонуванні шкільних сайтів, обговорити шляхи їх просування.

Ваша партнерська участь в реалізації проекту надала поштовх для представників загальноосвітніх навчальних закладів Луганщини у розвитку своїх інтернет-представництв.

Ще раз дозвольте висловити свою подяку за надану допомогу! Бажаємо ТОВ «Стелла Сістемз» процвітання та розвитку! Здоров’я і щастя Вам, усім працівникам компанії та Вашим сім’ям!

Заступник голови Східноукраїнського центру громадських ініціатив, Оксана Дрєпіна

Кiлькiсть переглядiв: 0