Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

Можливості сайтів

School Champion (раніше відома як EDUkIT) допомагає школам та іншим навчальним закладам створювати свої сайти, які є не тільки візитною карткою установи, а й потужним робочим веб-простором.

Наші фахівці безкоштовно надають адресу сайту в інтернеті, не обмежуючи простір для зберігання інформації і трафік, а також забезпечують безпеку від зараження вірусами та захист від несанкціонованого доступу.

Інтернет-представництва відповідають міжнародним стандартам якості розробки W3C, відмінно сприймаються на різних пристроях і є безбар'єрними – адаптовані для користувачів з обмеженими можливостями. Зокрема, зміст сайту доступний людям з вадами зору за допомогою модуля для слабозорих.

Шкільний сайт – рішення, засноване на використанні багатофункціональної системи управління змістом, розробленої на основі безкоштовних сучасних технологій.

Для її ефективного використання не потрібно спеціальних технічних знань або навичок програмування, система дозволяє самостійно додавати, редагувати і видаляти вміст сайту.

Всі зміни на сайті, створеному за допомогою School Champion, проводяться в режимі реального часу.

Система управління змістом має багатокористувацький інтерфейс і дозволяє одночасно редагувати різні розділи відразу декількома відповідальними за сайт особами.

За допомогою School Champion можна підтримувати сайт відразу в декількох мовних версіях – українській, російській, англійській та ін.

Для проекту розроблена багата палітра шаблонів дизайну з можливістю додавання елементи стилю установі освіти.

Сайти мають багатомодульну структуру можливостей:

Модуль управління 1. Модуль управління (панель адміністратору, редактор сторінок, навігація – карта сайту і навігаційний шлях, управління користувачами і правами, шаблони дизайнів, управління скороченнями, фільтр нецензурних слів і виразів, налаштування і підключення модулів, онлайн довідка)

Модуль новин
2. Модуль новин
(стрічка новин і подій, календар заходів, e-mail розсилка)

Архівний модуль
3. Архівний модуль
(фото галереї, центр завантаження файлів – документів, таблиць, презентацій, архівів, аудіо і відео)

Інтерактивний модуль
4. Інтерактивний модуль
(опитування, форма зворотного зв'язку, гостьова книга, інтеграція з сервісами YouTube, Vimeo, SlideShare, Вікіпедія, Google Maps та ін.)

Комунікативний модуль
5. Комунікативний модуль
(питання-відповідь, форма для відгуків та побажань, форум, чат, коментарі та модерація)

Маркетинговий модуль 6. Маркетинговий модуль (SEO-оптимізація сайту в пошукових системах, веб-аналітика на базі Google Analytics, стрічка новин RSS, інтеграція з соціальними мережами – Twitter, Facebook та ін., стрічка банерів і партнерських організацій)

 Модуль дистанційної освіти
7. Модуль дистанційної освіти
(тестування, навчання, аналітика)

Кабінет вчителя
8. Кабінет вчителя
(персональне веб-простір, де зручно зібрані і зберігаються всі файли, необхідні для роботи вчителя, зокрема, матеріали контент-проектів Академії Хана і візуального асистента вчителя) – в майбутніх розробках

Нові модулі
9. Нові модулі
(можливості за запитами наших учасників)

З можливостями платформи можна познайомитися на демонстраційному сайті.

Кiлькiсть переглядiв: 0