Система шкільного менеджменту - EDUkIT стає School Champion

ЗМІ про School Champion

Телепередача "Фабрика ідей" розповідає про платформу EDUkIT, випуск 12 грудня 2012 р.

Фабрика идей: образовательный проект EDUKIT

Платформа EDUkIT презентує всесвітню онлайн-школу Khan Academy в "Підсумках тижня" на Першому Національному телеканалі, випуск 17 лютого 2013 р.

Відео

Платформа EDUkIT та студія "Відеоклас-продакшн" на IV Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2013", випуск 9 березня 2013 р.

Сучасні заклади освіти - 2013

Платформа EDUkIT в сюжеті "Соціальний пульс" телеканалу "Тоніс" на IV Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади - 2013".

EDUkIT в сюжете "Соціальний пульс" на телеканале "Тонис"

Філантроп. Електронний журнал про благодійність. Стаття "Кейс: як вивести п'ять тисяч шкіл в онлайн", 22 липня 2013 р.

Економічний криза 2008 року одних опустила на соціальне дно, іншим - дала поштовх до розвитку та реалізації своїх прихованих здібностей. Вивела людей із зони комфорту та лінощів. А ще - саме іпд час кризи була так важлива взаємна підтримка. І ось одного разу в осінньому Харкові, в самий розпал цієї самої кризи, команда фахівців в області IT-технологій за чашкою гарячого чаю прийняла рішення, яке змінило життя не одного шкільного колективу в Україні.

EDUkIT

Участь EDUkIT в Social Camp Ukraine, Одеса 7-8 вересня 2013 р.

7 та 8 вересня в Одесі пройшов Social Camp Ukraine - форум, що об'єднав громадських діячів, представників некомерційних організацій, волонтерів та всіх, кому цікаво обговорення суспільних проектів, інноваційних рішень і соціальних ініціатив щодо вдосконалення міського середовища.

Участь EDUkIT в Social Camp Ukraine

"Читающий человек всегда на высоте" (гостьовий пост від EDUkIT), 10 вересня 2013 р.

/Files/images/News/News_2013/highReading.jpgШановні автобанці!

Сьогодні ми раді вітати на нашому автобані перший гостьовий пост від давніх друзів та партнерів програми "Бібліоміст" - всеукраїнської освітньої платформи EDUkIT, які люб’язно поділилися своїми враженнями від співпраці з бібліотекарями та деякими цікавими спостереженням щодо перспективи розвитку сучасних українських бібліотек.

Детальніше читайте на Бібліотечному автобані.

20.02.2014 року проведено майстер-клас по сучасним технологіям в сфері освіти від команди School Champion, сюжет з випуску новин 7 каналу (Одеса).

School Champion у випуску новин 7 каналу, Одеса

Кiлькiсть переглядiв: 0